Jakub Chrząścik i Maciej Kazanowski laureatami konkursu Państwowej Inspekcji Pracy

Nasi uczniowie brali udział w regionalnym konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”. Dzięki wiedzy zgromadzonej na zajęciach zajęli czołowe lokaty i zostali nagrodzeni przez Okręgowego Inspektora Pracy w Katowicach Pana Lesława Mandrak.

Nasza szkoła od kilku już lat bierze udział w programie prewencyjnym Państwowej Inspekcji Pracy „Kultura Bezpieczeństwa”. Dzięki programowi nasi uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach z prawa pracy oraz bhp prowadzonych nie tylko przez nauczycieli naszej szkoły ale też przez inspektorów pracy Okręgowego Inspektoratu w Katowicach. Zajęcia przygotowują naszych absolwentów do bezpiecznego i mądrego wykonywania pracy w życiu zawodowym.