XII Rajd Papieski

Jak co roku Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie chcąc uświetnić obchody Dnia Patrona zorganizował XII Rajd Papieski. Rajd odbył się 7 października. Dzieci i młodzież wyruszyli wraz z opiekunami z placu przed Parafią pw. Narodzenia NMP– Długoszyn. Malowniczą trasę rajdu wyznaczyli przewodnicy z Komisji Turystyki Pieszej oddziału PTTK w Jaworznie. Meta rajdu została wyznaczona w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaworznie. Organizatorzy zatroszczyli się o poczęstunek oraz zorganizowali konkursy z nagrodami. Rajd okazał się doskonałą formą integracji dzieci ze szkół masowych i specjalnych, a także pokazał dzieciom i młodzieży jak aktywnie i wesoło spędzać czas wolny.