Sleeveface, czyli ubierz się w książkę

8 czerwca wspólnie braliśmy udział w ogólnopolskim czytaniu w ramach akcji – Jak nie czytam, jak czytam. Choć rekord w tym roku nie został pobity, nie miało to jednak znaczenia. Akcja przede wszystkim była dobrą okazją do poczytania w miłej atmosferze, promowania czytelnictwa czy przekonania choć kilku nieczytających uczniów, że warto zajrzeć biblioteki. Jeszcze raz dziękujemy za udział w akcji oraz w towarzyszącym jej konkursie fotograficznym „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”. Polegał on na sfotografowaniu osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. W ten zabawny sposób uczniowie zareklamowali książki znajdujące się w naszej bibliotece szkolnej. Powstały naprawdę ciekawe prace.
 Wyniki konkursu:
1 miejsce: Olga Skinderowicz (Perska narzeczona),
2 miejsce: Wiktoria Jakóbik (Rywalki),
3 miejsce:  Stanisław Mandziej ( Sztuka reżyserii filmowej),
Wyróżnienia: Katarzyna Konieczna ( Wałęsa), Rafał Straube ( Dziesięć stron świata).

Bibliotekarze

 Izabela Szysler

Renata Witek