Sukces naszych biegaczy

Fantazja i talent nas rozpiera
Hurrrrrrrrrrrrrra
22 września w parku na Osiedlu Podłęże odbyły się Masowe Biegi Przełajowe. Jeszcze nigdy nasza szkoła nie była reprezentowana przez tak liczną drużynę – było nas ponad 20! Duża frekwencja i zaangażowanie zawodników zaowocowało kilkoma sukcesami. Ogromny sukces to zajęcie II miejsca drużynowo przez naszych chłopców (zaznaczyć trzeba, że w rywalizacji brały udział wszystkie szkoły z Jaworzna), ustąpiliśmy tylko IIILO. W kategorii: rocznik ‘96 II miejsce zajął Jarosław Wiatr, a III miejsce Marcin Koziarz. W roczniku ’97 nie zawiódł Piotr Sadzyński. Wśród dziewcząt w roczniku ’96 I miejsce zajęła Agnieszka Kania, a II miejsce Natalia Grzelakowska.
Mamy nadzieję, że równie duże sukcesy uda się wybiegać naszej szkole na Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbędą się już 2 października.
[Not a valid template]