Słoneczne podsumowanie!

Zobaczcie, jakie piękne słońce powitało nas z samego rana! To zapowiedź wspaniałych wakacji i – miejmy nadzieję – radosnego powrotu do szkolnych ławek już we wrześniu. W szkole pusto, cicho, nie słychać rozmów, śmiechów, nie widać młodzieży, która z niecierpliwością spogląda na zegarki, żeby jak najszybciej odebrać świadectwo i ruszyć w wakacyjne wojaże. Ale za to każda klasa zapewne już spogląda w ekran monitora i razem z wychowawcą świętuje ten dzień online.

Chcielibyśmy wszystkim pogratulować wytrwałości i wspaniałych wyników. Na szczególne uznanie zasługuje klasa IITMF, która osiągnęła najwyższą średnią w szkole. Również z tej klasy mamy najwięcej uczniów, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem.

Gratulujemy Wszystkim Uczniom promowanym z wyróżnieniem! Są to:
1. Paulina Kuligowska – kandydatka 4-letniego technikum do nagrody Prezesa Rady Ministrów
2. Maciej Twardowski klasa 1EF – kandydat 5-letniego technikum do nagrody Prezesa Rady Ministrów
3. Nicole Holko klasa 1FM
4. Agata Bajorek klasa 2FM
5. Artur Dyl klasa 2FM
6. Anna Piegza klasa 2FM
7. Kasandra Żak klasa 2FM
8. Przemysław Likus klasa 3BF
9. Alicja Miśkowiec klasa 2b
10. Dominik Majewski klasa 3a.

Nasi uczniowie wyróżniają się w różnych dziedzinach.

Kolejne wyróżnienia:

Rafał Zdebik
Kordian Kuśnierczyk,
Dominik Ciupek
Przemysław Karweta,
Jan Skulich,
Mikołaj Banduła,
Kamil Pieczara
za rozwój pasji i zainteresowań, za  zaangażowanie i  bezinteresowną gotowość do pomagania innym, za włączenie się w akcję WOŚP, za kreatywność  i przedsiębiorczość, za  promowanie szkoły w środowisku lokalnym i ogólnopolskim.

Tomasz Piędel- za dokumentowanie projektu Górka Garage, za upór, wytrwałość i pracowitość  w dążenie do osiągnięcia zamierzonych celów

Szymon Kudynowski,

Klaudia Iwańska,

Oliwia Musiał,

Emil Jochymek,

Natalia Jóźwik

– za wytrwałość i pracowitość w dążeniu do poznania swoich możliwości i upór w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów, za wysoką frekwencję i dobre wyniki w nauce.

A już w sierpniu, kiedy nasi uczniowie wrócą z praktyk, poznamy kolejne nazwiska osób wyróżnionych.

Kochani, ten rok był trudny. Ale właśnie w takich chwilach widać, jak bardzo potrafimy radzić sobie z przeciwnościami losu. Zdaliście egzamin na szóstkę! Tęsknimy za Wami, podziwiamy Was, czekamy na spotkanie we wrześniu!!!