Sport w szkole


XIV Mistrzostwa Jaworzna Szkół w Siłowaniu na Ręce1 miejsce  CKZiU2 miejsce  LO13 miejsce  ZSP3Indywidualnie 1 miejsce w kategorii do 80 kg Łukasz Kopyść1 miejsce w kategorii open ręka lewa  Łukasz Kopyść6 miejsce w kategorii do 80 kg Mateusz Siuda ...
Czytaj Dalej
W środę 13 listopada jak co roku odbyły się zawody w tenisie stołowym. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęli: I miejsce – Bartosz Trojan (IIFMT) II miejsce – Mateusz Bolek (IST) III miejsce – Piotr Piwoński (III MET) Zawodnikom gratulujemy ...
Czytaj Dalej
Ifmg wypędza dziki z lasu. Kiełbaski zjedzone, wychowawca przeżył, ksiądz pobłogosławił ...
Czytaj Dalej
„Wstańcie, chodźcie” tak brzmi tegoroczne hasło Dnia Papieskiego. A grupa naszych uczniów wraz nauczycielami wychowania fizycznego Szymonem Jurasem i Michałem Maślanką pojechała i to 70 km. Celem rajdu rowerowego, który miał upamiętnić 41 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża, był ...
Czytaj Dalej
ćwiczenia przy tężni na Geosferze częścią V Europejskiego Tygodnia Sportu ...
Czytaj Dalej
To już VII szkolny rajd rowerowy w naszej szkole. 24 września odbył się VII Szkolny Rajd Rowerowy (ZSP 3, GEOSFERA, OWR Sosina, Biskupi Bór, Bukowno). Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużym zainteresowanie przede wszystkim wśród uczniów klas pierwszych. Oto kilka ...
Czytaj Dalej
1/4 finału wojewódzkiego w piłce koszykowej za nami. Nasi uczniowie zajęli III miejsce w rozgrywkach w Sosnowcu. Gratulujemy!!! ...
Czytaj Dalej
Mamy to! Licealiada w piłce koszykowej, wielki finał etapu miejskiego za nami! Nasi koszykarze wywalczyli awans z II miejsca do rozgrywek rejonowych. Kibicujcie nam dalej! ...
Czytaj Dalej
Za nami Licealiada w piłce koszykowej! W etapie miejskim zajęliśmy 1 miejsce w grupie eliminacyjnej! Przed nami kolejne zmagania! Trzymajcie kciuki! ...
Czytaj Dalej
25.01.19 roku odbyły się XIII Mistrzostwa Jaworzna Szkół w Siłowaniu na Rękę. Chyba już przyzwyczailiśmy się do tego, że w międzyszkolnych zawodach sportowych nasi uczniowie rozbijają bank! Tym razem wracamy z następującymi wynikami: 1 miejsce Anna Przybysz 1 miejsce Łukasz ...
Czytaj Dalej
16 listopada 2018 r. w Częstochowie zagraliśmy półfinałach wojewódzkich Licealiady. 1 miejsce: Zst4 Dąbrowa Górnicza 2 miejsce: 1LO Częstochowa 3 miejsce: ZSP3 Jaworzno 4 miejsce: ZS Pilica " template="default" order_by="sortorder" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="610"] Dziękujemy za waleczność i sportową postawę! ...
Czytaj Dalej
Kolejny etap zmagań w Licealiadzie 2018 za nami. 9 listopada 2018 r. udowodniliśmy po raz kolejny, że w tej dziedzinie sportu jesteśmy najlepsi - tym razem w rejonie ...
Czytaj Dalej