Studniówka 2016

Poloneza czas zacząć…

Te słowa, jak co roku wypowiedziane przez panią dyrektor, pozwoliły rozpocząć najważniejszą dla uczniów klas czwartych zabawę- czyli studniówkę. Każda z klas zatańczyła swój układ poloneza ćwiczony pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego. Następnie uczniowie dziękowali, wszystkim i pięknie. Wspaniałe kreacje, fantastyczny nastrój, piękne wnętrze restauracji Tiffany, muzyka pozwoliły na zabawę, którą na pewno wszyscy będą długo wspominać. Ale to, co piękne szybko się kończy i teraz już na pewno trzeba będzie przestawić umysł na zakuwanie, wszak pozostały zaledwie trzy miesiące do kolejnego ważnego wyzwania, którym jest matura. Optymiści jednak twierdzą, że mają jeszcze sporo czasu, przecież ferie za pasem, a potem?
Damy radę:)

Szanowni Państwo !

Składam serdeczne podziękowania Dyrekcji, Wychowawcom klas IV i wszystkim Nauczycielom za udział i wspólną zabawę na Studniówce 2016 w Restauracji ,,TIFFANY” w Woli Filipowskiej. Szczególne podziękowania kieruję do Pań: Marzeny Czaickiej, Anny Sadowskiej oraz Anny Taboł za pomoc i zaangażowanie w organizację imprezy. Mam nadzieję, że czas spędzony na tej imprezie był także dla Państwa czasem zabawy i radości karnawałowej. Jednocześnie chcę przeprosić za niedociągnięcia czy wpadki organizacyjne, których nie uniknęliśmy i zapewnić, że były one jedynie skutkiem stresu czy przypadku losowego. Podziękowanie składam także młodzieży – za wspaniałą i kulturalną zabawę i atmosferę od początku do końca studniówki. Mam nadzieję, że Państwa odczucia są takie jak nasze i możemy wspólnie powiedzieć, że Studniówka 2016 była wspaniałą imprezą.

Serdecznie pozdrawiam
Małgorzata Piszczek