Górka Garage


Nawet nie wiemy, kiedy ten czas tak zleciał. Minął już rok od wielkiego wydarzenia – powstania naszego projektu #Górkagarage.

Był motor dziadka, był niebywały lifting, potem aukcja, licytacja i olbrzymia suma, która zasiliła konto WOŚP. Emocje opadły, duma pozostała w sercu, wspomnień też nikt nam nie zabierze. Ale nie zatrzymujemy się, działamy dalej. W tym roku stawiamy na czteroślad! I tak wracamy z projektem!!! Obiektem naszej pracy tym  razem jest Daewoo Tico, jak to mówią realizatorzy projektu – „w najszybszym, odnowionym korektą lakierze, czerwonym, co już samo w sobie świadczy o tym jaki to demon prędkości na drogach” Samochód  jest już po zabiegu wymiany oraz lakierowania progów, wszystko wykonane przez naszych młodych mechaników! Chłopcy mają bardzo ambitne plany. Chcą  jeszcze, odnowić i odświeżyć wnętrze pojazdu, wykonać pełną regenerację zawieszenia, kilka zabiegów kosmetyczno – detalingowych oraz mechanicznych i wiele innych prac. Ale to niech na razie będzie naszą słodką tajemnicą. Wkrótce podzielimy się kolejnymi szczegółami.


Podobno miłość jest największym motorem napędowym. A kiedy miłość do tego, co robimy, zostanie zamieniona we wspólne działanie, możemy osiągnąć najśmielsze cele!

Tak się stało w pewnym garażu. Kilku pasjonatów motoryzacji postanowiło wykorzystać swoją pasję, żeby wesprzeć największe charytatywne przedsięwzięcie – Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. A że z miłością wiąże się najpiękniejsza matematyka – im bardziej ją podzielimy, tym mocniej się pomnoży – do akcji włączyła się spora ekipa dobrych ludzi.

Dziękujemy wszystkim sponsorom za nieocenioną pomoc:

Betpol
Droplet-Oil
FSV-Performance
Krystian Miech- DJ Tytan
TransSkrob
Volant
Holowanie Jaworzno i okolice 795-959-712 Pomoc Drogowa 24h
Nocna Jazda Jaworzno
Pyszna Chatka
Auto-Fan Jaworzno
DANTE design
Prestige Garage – Salon Auto Detailingu i Myjnia Samochodowa
Mastertech Polska Jaworzno
Jakub Banasik
Marcin Kostyra – Agent ubezpieczeniowy
TVN Turbo
WOŚP
OTOMOTO.PL
Allegro
Mondeo370 by FSV-Performance
Juicyfruit by fsv performance
STejk El Kleriko BY FSV Performance
MonSTer Ford Focus ST MK2 by FSV-Performance
POMKA STmk2 AWD by FSV
Ford Focus RS400 Mk2
Focus WRC 300
Black Leon by Czarny


Nasz project zaczyna żyć własnym życiem. Radio Eska zainteresowało się tematem – zobaczcie koniecznie.

Prace trwają. Pandemia nie przeszkadza nam w odnawianiu samochodu. Przecież liczy się cel. A że jest on szczytny, nic nie zatrzyma nas na drodze do niego!

Następne drobne detale, które sprawiają, że nasza praca jest widoczna i daje siłę napędową (nie tylko samochodowi…)! Sami zobaczcie postępy.

Nasz niepozorny „tiku” jest oraz bliżej wyglądu sportowej ekskluzywnej limuzyny.
Jeden z naszych sponsorów ogarnął dla nas temat czarnych jak smoła szyb. Sponsorem zabiegu Seweryn Gruszka Skup-Samochodów, wykonawcą Ściemniamy profesjonalnie – Mieczysław Brzezina. Ten wyżej wymieniony duet sprawił, że nasze TICO wygląda teraz jak mały gangster.