100-lecie urodzin naszego Patrona

W poniedziałek, 18 maja, Społeczność naszej Szkoły przeżywać będzie niezwykłą i wyjątkową uroczystość setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, który jest Patronem Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3. Jest to okazja, aby bliżej poznać postać Patrona i uświadomić sobie, jak wielkim autorytetem jest dla każdego ucznia i nauczyciela.
Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami ukazującymi wielkość Papieża Polaka. (linki poniżej).

Jak Lolek został świętym?

Ze względu na trwającą pandemię niemożliwe są uroczystości szkolne. Jednak w Parafii św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie, na terenie której znajduje się nasza Szkoła, w sam dzień urodzin będzie sprawowana uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Ordynariusza Grzegorza Kaszaka. Uczestniczyć w niej będą przedstawiciele ZSP3 ze sztandarem.

Serdecznie zapraszamy.