Krwiodawstwo

W Dzień Świętego Mikołaja wspaniała młodzież naszej szkoły postanowiła zrobić potrzebującym jeden z najpiękniejszych prezentów, jakie można otrzymać. Kilkunastu pełnoletnich uczniów oddało krew w ramach comiesięcznej akcji PCK. Chętnych było dużo więcej, ale niestety – „jelitówki”, przeziębienia i anginy części z nas dały się we znaki i uniemożliwiły oddanie drogocennej krwi. Niektórzy okazali się zbyt szczupli i wysocy, inni dowiedzieli się, że prawie żył nie posiadają i oddać krwi w danym momencie po prostu nie mogą.

Droga młodzieży proszę się nie martwić! Następną okazję do oddania krwi będziecie mieli już 9 marca 2017 roku w murach naszej szkoły.

A w jaworznickiej hali było gwarno, wesoło i czekoladowo. Nie zabrakło też Świętego Mikołaja, który z wielkiego worka częstował wszystkich słodkościami. Miejmy nadzieję, że w marcu w akcji będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy wyrazili taką chęć. A jest Was moi drodzy ponad 50 osób, co przy ogólnej liczbie pełnoletnich uczniów szkoły, robi niemałe wrażenie.