Dzień otwarty w „Sukcesie”

7 października z uczniowie klasy o profilu budowlanym wybrali się do firmy „Sukces”, do której zostali zaproszeni na dzień otwarty.

Atrakcji było sporo. Na stoisku firmy 3M uczniowie obejrzeli i wypróbowali najnowocześniejsze sprzęty ochrony indywidualnej, systemy nietypowych mocowań konstrukcji oraz materiały ścierne i ich efektywność.

Dowiedzieli się jak własnymi siłami można wyszlifować lakier na samochodzie oraz tworzywowe osłony reflektorów. Kilkoro z nich mogło zmierzyć się z gazowymi i prochowymi pistoletami do gwoździ. Sprawdzili, że nawet kobiecą ręką można do betonu lub grubego stalowego kształtownika w kilka sekund wbić dowolnej długości łącznik.

Były też konkursy z nagrodami, ciepła strawa dla wytrwałych oraz gadżety na pamiątkę. Dziękujemy bardzo za zaproszenie p. Markowi Gańskiemu oraz przedstawicielom firm, którzy ciekawie i cierpliwie przedstawili nam swoje produkty i odpowiedzieli na wszystkie pytania.

[Not a valid template]