Dzień Przyjaciół Szkoły

Wykukała zozula, że wakacje za pasem, pora więc na podsumowanie minionego roku. Aby tradycji stało się zadość, do wspólnego wspominania zaprosiliśmy wszystkich przyjaciół naszej szkoły, tych, którzy nam kibicują, którzy sercem i ciężką pracą wspierają nas w przedsięwzięciach i tych, bez których cała ta praca nie miałaby najmniejszego sensu – naszych uczniów.

Jak co roku sukcesy zaprezentowaliśmy na gali Lolków, czyli uroczystości, podczas której nagradzamy najlepszych. Wybór wyróżnionych był bardzo trudny. W każdej z kategorii mamy wielu uczniów, którzy wykazują się sukcesami edukacyjnymi, wielkim zaangażowaniem i pasją do tego, co robią. Ale ostatecznie wyłoniliśmy zwycięzców. Każdy z nich otrzymał Lolka w swojej kategorii:

Przemysław Likus – najlepszy budowlaniec

Dawid Skowroński – najlepszy fachowiec branży mechaniczno-elektrycznej

Artur Dyl – najlepszy fryzjer

Maciej Maciejowski – najlepszy fachowiec branży samochodowej

Łukasz Matyasik – najlepszy sportowiec

Szymon Kudynowski – uczeń na 100%

Dominik Majewski – najlepszy uczeń szkoły branżowej I stopnia.

Podczas gali Lolków usłyszeliśmy też wyrazy uznania dla największych aktywistów działających na rzecz szkoły. Z największą radością przekazaliśmy też serdeczne podziękowania rodzicom i sponsorom, bez których nasza praca byłaby zapewne o wiele trudniejsza. To piękne, że we współczesnym świecie, w którym natłok spraw odziera człowieka z każdej wolnej chwili, są takie osoby, które wśród swych licznych obowiązków znajdują chęci i czas by wspomagać szkołę w jej działaniach. W tym miejscu chcemy z całego serca podziękować:

Zakładom Remontowym Energetyki KATOWICE S A

Firmie RISER Sp. z o.o. Jaworzno

Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach

Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Politechnice Śląskiej –Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii

Restauracji Mega Pizza Jaworzno

Piekarni Bigaj Stanisław Jaworzno

Miniony rok szkolny przyniósł wiele sukcesów. Jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia, wiedzę i oczywiście niezapomniane przeżycia. Nie sposób zliczyć wszystkich osiągnięć, bo na każdym kroku nasi uczniowie udowadniają, że są mistrzami w każdej dziedzinie, ale o stuprocentowej zdawalności egzaminów w kwalifikacjach M.42, B.33, i A.23, całym stosie pucharów i medali sportowych, otrzymaniu tytułu Ogólnopolskiego Mistrza Ortografii w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i kategorii indywidualnej, rozłożeniu na łopatki licealistów podczas Miejskiej Debaty na temat bezpieczeństwa danych w sieci będziemy długo opowiadać! A gdy skończy się temat do rozmów, powrócimy pamięcią do zagranicznych wyjazdów na praktyki, wspomnimy hiszpańską życzliwość i niemiecką precyzję naszych pracodawców. I znów z dumą stwierdzamy, że kolejny rok spędzony w szkole „na Górce: okazał się totalnym sztosem!