III świąteczny turniej w piłce nożnej halowej.

W dniu 16 grudnia w ZSP3 rozegrano szkolne zawody w piłce nożnej chłopców. W zawodach wystartowało 10 klas. Do półfinałów zakwalifikowały się klasy: 1TS, 2ME, 3ME i 4M.
Pierwszy mecz półfinałowy został rozegrany pomiędzy klasą 3 ME a klasą 4M, klasa 4M dotarła do finału wygrywając 6:3. W drugim meczu półfinałowym zmierzyły się klasy 2ME z 1TS, klasa 1TS po dobrej grze wygrała 6:2 i awansowała do finału.
Walkę o 3 miejsce w zawodach stoczyły klasy 3ME i 2ME, klasa 3ME rozegrała spokojny mecz i bez trudu wywalczyła 3 miejsce w zawodach, wygrywając mecz wynikiem 5:2.
Mecz finałowy rozegrany został pomiędzy 1TS a 4M gdzie 4M wygrała cały mecz 5:3.

KLASYFIKACJA :
I Miejsce: 4M
II Miejsce: 1TS
III Miejsce: 3ME
IV Miejsce: 2ME

KRÓL STRZELCÓW
ŚWIERCZYŃSKI PATRYK 9 goli

Nowością w tym roku był rozegrany po raz pierwszy mecz towarzyski pomiędzy mistrzem  ZSP 3(4M) a resztą wyróżniających się zawodników mistrzostw (ALL STARS ZSP 3) .Po wyrównanej i zaciętej grze 4M wygrała z „ALL STARSAMI” 6:4.

[Not a valid template]