Inauguracja roku szkolnego 2018/19

Dnia 3 września 2018 roku rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniów i pracowników naszej szkoły powitali serdecznie pani dyrektor Magdalena Dygdoń – Kliemt oraz uczniowie klasy trzeciej Technikum pojazdów samochodowych. Pani dyrektor zapewniła uczniów klas pierwszych o dobrym wyborze naszej szkoły, życząc im powodzenia.

 Dla klas starszych obecny rok szkolny rozpoczął się nietypowo. Tego dnia z wielkim uznaniem, szacunkiem i wdzięcznością pracownicy szkoły oraz społeczność uczniowska dziękowała pani dyrektor Halinie Jarczyk za wszystkie lata opieki i starań.

Z życzeniami wytrwałości , radości i dumy z uczniów pracownicy szkoły oraz uczniowie powitali nową panią dyrektor Magdalenę Dygdoń – Klimet oraz w-ce dyrektorów panią Bogusławę Hałas oraz pana Rafała Stolorza.

            Choć rok szkolny rozpoczął się 3 września, społeczność ZSP 3 im. Jana Pawła II nie zapomniała o tym, co wydarzyło się 1 września 1939 roku. Podczas akademii uczniowie przypomnieli o tragicznych  dla naszego narodu wydarzeniach, składając hołd ofiarom II wojny światowej.

Monika Łysik