Konkurs fotograficzny


Zespół Lecznictwa Otwartego w Jaworznie- Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży „Azymut” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału uczniów, w organizowanym konkursie fotograficznym „Mój aktywny świat w obiektywie”.

Celem konkursu fotograficznego jest propagowanie zdrowego stylu życia, w tym aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, jak również zachęcenie do czynnego zainteresowania się tematem ochrony zdrowia psychicznego, rozwijanie u dzieci i młodzieży kreatywności, fantazji, pomysłowości, poczucia przestrzeni i teraźniejszości dotyczącej profilaktyki zdrowia psychicznego. Konkurs ma zobrazować perspektywę widzenia otaczającego świata dzieci i młodzieży. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia lub zdjęć (max 3) lub kolażu zdjęć. Format i kolor zdjęć dowolny. Planowane terminy: prace przyjmowane będą do 30 września 2022 r., ogłoszenie wyników przypadnie w miesiącu październiku(10-15.10.2022 r.). Przewidujemy trzy zwycięskie miejsca, w dwóch kategoriach wiekowych: I: 7-11 lat, II; 12-18 lat.