„Moje CV”

Dnia 25 stycznia uczniowie naszej szkoły D. Rogoziński i B. Kozaczka uczestniczyli w podsumowaniu konkursu „Moje CV”, który organizowało Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego przy współudziale Urzędu Pracy w Jaworznie. Uczestnicy spotkania od jurorów dowiedzieli się, co jest najistotniejsze w pisaniu tego rodzaju dokumentów: estetyka, dobór czcionki, odpowiednie zdjęcie, zawarte informacje, podpisana zgoda na wykorzystanie danych osobowych. Wszyscy oceniający prace podkreślali, że ich zadanie było trudne, a prace na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie. Każdy z uczestników miał możliwość zobaczenia wszystkich prac konkursowych, porozmawiania z organizatorami i innymi uczestnikami. Te doświadczenia zaowocują przy tworzeniu własnego CV.