Podróż na Maltę

Grupa nauczycieli biorąca udział w programie unijnym „Nauczyciel sukcesu Malta 2019” przygotowała dla uczniów naszego Zespołu Szkół konkurs angielsko – polski. Trójosobowe zespoły klas Technikum i Szkoły Branżowej z okazji Europejskiego Dnia Języków „ przeniosły się wirtualnie” na pełen uroku i atrakcji turystycznych Archipelag Maltański. Wędrując wspólnie ścieżkami, które przemierzyli nauczyciele podczas realizacji programu, uczniowie zapoznali się z najważniejszymi informacji o jednym z najmniejszych państw świata. W drugiej części zespoły uczniów mogły wykazać się znajomością języka angielskiego i wiedzą na temat Malty.

Zwycięskie drużyny to: I miejsce – klasa IV TS, II miejsce – IIa Szkoły Branżowej, III miejsce – klasa II TS.