Pomagamy i bawimy się.

„Mistrz sportu na wesoło”, to po raz ósmy zorganizowany turniej świetlic środowiskowych z terenu Jaworzna. Po raz ósmy również wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w organizacji imprezy. Cztery fajne dziewczyny: Angelika, Klaudia, Kasandra i Wiktoria całe sobotnie przedpołudnie dzielnie sędziowały konkurencje sportowe dla dzieciaków. Konkurencje były dosyć zaskakujące i zabawne, jednak sędziowanie przebiegało na profesjonalnym poziomie. Podsumowaniem imprezy był mecz w dwa ognie, w którym dzieciaki rywalizowały z organizatorami. Najsprawniejszą zawodniczką okazała się Angelika, która wśród organizatorów została zbita jako ostatnia. Dla wszystkich wolontariuszy podziękowanie i uśmiechy dzieciaków. I do zobaczenia w przyszłym roku!