Pożegnanie klas czwartych

29 kwietnia żegnaliśmy tegorocznych absolwentów. Przed nimi jeszcze najtrudniejszy z dotychczasowych egzaminów – matura.
 Ostatni szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą każdy z Was współtworzył i sprawiał, że jest wyjątkowa. Każdy z Was zostawił tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek. Minione lata obfitowały w sukcesy wielu spośród Was. Te spektakularne nie pozostały niezauważone podczas uroczystości pożegnania absolwentów. Najlepsi otrzymali nagrody… Były też słowa wdzięczności, którym towarzyszyły kwiaty dla Dyrekcji szkoły i  wychowawców. A także drobne upominki od uczniów klas trzecich.

Drodzy Absolwenci

życzymy Wam dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich pragnień. 

Spełniajcie swoje ambitne zamierzenia, rozwijajcie pasje i uzdolnienia,

z optymizmem wkraczajcie w dorosłe życie.

Życzymy Wam również odwagi, siły i pasji

potrzebnych do realizacji swoich marzeń.