Ogólnopolski Tydzień Kariery

W dniach 15-21 października nasza szkoła brała udział w obchodach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

   W  poniedziałek uczniowie klas pierwszych mieli okazję sprawdzić swoją zręczność, twórcze myślenie i umiejętność pracy w grupie podczas Dnia Kreatywności.

W kolejnych dwóch dniach tegoroczni maturzyści zapoznawali się ze skutecznymi metodami poszukiwania pracy podczas wykładu przeprowadzonego przez pracowników Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie. Uczniowie klas drugich natomiast brali udział w warsztatach „Być fachowcem – co to znaczy”, przeprowadzonych przez Panią Magdalenę Wronę z Poradni Psychologioczno – Pedagogicznej w Jaworznie.

   Tydzień zakończył się wizytami studyjnymi w zakładach pracy, podczas których uczniowie mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności u lokalnych przedsiębiorców.


Program Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Jaworznie:

do pobrania program OTK 2018  w Jaworznie