Rozpoczynamy naszą przygodę …

Dzień pierwszy

Rozpoczynamy naszą przygodę. Wyjechaliśmy spod szkoły o 9.00, na miejscu byliśmy około 18.00. Schkeuditz przywitało nas deszczem, a na naszej drodze pojawiła się koparka:). Jednak nic nie jest w stanie nas zatrzymać! Zakwaterowanie, kolacja, szkolenie, bilety w łapki i już wszystko jasne.

Dzień drugi

Nadal pada. Wieje silny wiatr, a niektórzy mają tylko jedną parę butów i uśmiech na twarzy. Niestraszne nam bany – S-bahny( czyli podmiejska kolej). Zapoznajemy się z komunikacją miejską i po kilku przesiadkach docieramy do celu podróży. BMW otwiera przed nami swoje drzwi obrotowe i hale produkcyjne. Możemy sobie wybrać model i kolor, a następnie patrzeć jak składają nasze autko. Obiecali, że przyślą pocztą:)

Dzień trzeci

Obudziło nas słońce. Radośnie wstajemy, idziemy na śniadanie, robimy kanapki i pijemy kawę. Dzisiaj pierwszy dzień pracy. Fryzjerzy jadą do Lipska, pozostali pracują na miejscu. Nasze umiejętności językowe i zawodowe sprawdzimy w praktyce

 

.