Pomagamy!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Kochani Uczniowie!

Patron zobowiązuje. Nasza szkoła szczyci się wielkim imieniem! Nie sposób więc przejść obojętnie obok potrzebujących. A jeśli to dzieci, serce rwie się do pomocy jeszcze silniej. Nasza szkoła przyłączyła się do akcji dla dzieci, które mają specjalne potrzeby – dzieci niepełnosprawnych.
To wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II.
Hotel Artemida organizuje dzieciakom Mikołaja i Wigilię ich życia. Do takiego przedsięwzięcia potrzeba wielu rzeczy. Dlatego też, podając pomocną dłoń organizatorom, urządzamy zbiórkę.
Co może się przydać?
Praktycznie wszystko!

Ubrania i buty: chłopięce i dziewczęce w różnych rozmiarach, skarpetki, bielizna, ręczniki.
Środki do higieny: pasty do zębów, szczoteczki, żele do kąpieli, mydła, szampony do włosów.
Przybory szkolne: kredki, ołówki, plasteliny, temperówki, pisaki, bloki kolorowe, kartki białe, kleje, ciastoliny, plecaki, książki, kolorowanki, bristole.
Bardzo przydałyby się również zabawki: puzzle, gry, kolorowe dywany/dywaniki, bum-box, tablice korkowe i magnetyczne, kolorowe magnesy, papier dopakowania prezentów, wstążki, słodycze.

Szczegółowych informacji udziela P. Monika Łysik.
Zbiórka trwa do 20 listopada 2018 r.