Góry Stołowe czy Praga?

29 i 30 października uczniowie klas czwartych wyruszyli na podbój Sudetów i Pragi. Pod okiem przewodnika sudeckiego i przewodnika po Pradze w jednym, chodzili po niezwykłym labiryncie wąskich przejść, tuneli, zakamarków i kamiennych wąwozów w Błędnych Skałach. Sprawdzali swoją kondycję wspinając się po 682 kamiennych stopniach na Szczeliniec, a wszystko po to, aby sprawdzić różne rodzaje mgły, która tego dnia spowijała całe Góry Stołowe. Drugiego dnia uczniowie mieli okazję podziwiać zabytki Pragi i prawdę mówiąc, zobaczyli chyba wszystko co najważniejsze w tym wyjątkowo pięknym mieście. Trudno powiedzieć co zrobiło większe wrażenie na uczniach- Góry stołowe czy Praga- jedno jest jednak pewne, wycieczka dostarczyła im mnóstwa niezapomnianych wrażań.