Bardzo dobry wynik przyszłych inżynierów z ZSP 3

Drużyna w składzie  Bartłomiej Nyckowski , Dawid Skowroński, Krzysztof Kudynowski, Sebastian Petka i Krzysztof Kloc zajęła 7 miejsce w IX edycji konkursu „Czy byłbyś dobrym inżynierem ?”  organizowanego przez Wydział Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

W tym roku tematami poszczególnych rund były: fizyka i mechanika, inżynieria i ochrona środowiska, biotechnologia, energetyka. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną rozwiązując zadania projektowo-optymalizacyjne i konstrukcyjne. Konkurs to przede wszystkim sprawdzian wiedzy technicznej, dobra zabawa i zdrowa rywalizacja. W każdym z tych trzech  obszarów nasza drużyna stanęła na wysokości zadania pokonując kolegów i koleżanki z innych szkół naszego województwa. Pokonaliśmy 13 zespołów, ustępując miejsca tylko 6 drużynom. Gratulujemy !!!

[Not a valid template]