Czwartoklasiści o studiach zagranicznych

Wczoraj klasy trzecie i czwarte uczestniczyły w spotkaniu z Panem Miłoszem, studiującym za granicą. Nasz gość opowiedział o swojej współpracy z Kastu, organizacją międzynarodową, która pomogła mu w aplikowaniu na studia zagraniczne. Przedstawił ofertę krajów współpracujących z organizacją i opowiedział o zdobytym doświadczeniu podczas wyjazdu. Wspomniał o możliwości udziału w trzydniowej wycieczce, dzięki której moglibyśmy poznać uczelnie w Danii i Holandii.
Pan Miłosz uświadomił nam, jak bardzo uczelnie za granicą różnią sie od tych w Polsce i zachęcił do skorzystania z możliwości, jakie daje nam Kastu.
Już wkrótce przed nam trudny wybór, trzeba będzie zadecydować, w jakim kierunku uczyć się dalej. Studia zagraniczne dają nam wiele możliwości. Kto wie, może za kilka lat my odwiedzimy naszą szkołę i opowiemy o swoim doświadczeniu.