Dzień Zdrowia i Urody 2019

Co roku na wiosnę uczennice naszej szkoły oraz zaproszone gimnazjalistki mają okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowia i urody, a także skorzystać z zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich. A wszystko to podczas organizowanego od kilku lat Dnia Zdrowia i Urody. W tym roku zaczęliśmy bardzo zdrowo – od wykładu na temat zasad prawidłowego odżywiania i piramidy zdrowia. Wykład przedstawiała dietetyk, Pani Aleksandra Mikulewicz z Centrum Naturhause. Następnie uczennice mogły zapoznać się z gamą produktów kosmetycznych i zabiegami pielęgnacyjnymi oferowanymi przez firmę TianDe i Oriflame. Całości dopełniały atrakcyjne fryzury wyczarowywane przez uczennice klasy trzeciej Technikum Usług Fryzjerskich, pod okiem nauczycieli praktycznej nauki zawodu z CKP. Nie od dziś wiadomo, że największą ozdobą kobiety jest jej wiedza i inteligencja, stąd też Centrum Edukacji Żak przestawiło swoją ofertę kształceniową, która może poszerzać umiejętności zdobyte w technikum. Zorganizowanie tegorocznego Dnia Zdrowia i Urody nie byłoby możliwe bez pomocy wyżej wymienionych firm, którym bardzo dziękujemy i zapraszamy znów za rok.