Europejski Dzień Języków

Dlaczego warto uczyć się języków obcych?
Warto uczyć się języków obcych, by nie być obcym tam gdzie nas rzuci los, albo nasze marzenia.

To nasza odpowiedź.
Dzisiaj udowadnialiśmy, że warto. Zobaczymy efekty. Na początek spotkań językowych w formie konkursowej opowiadaliśmy o obyczajach i kulturze Rosji, Niemiec i Anglii, bo to właśnie języków tych krajów uczymy się w szkole.
Było walecznie i ciekawie.
Posłuchaliśmy bajki ” Czerwony Kapturek” w wersji rosyjskojęzycznej. Było zabawnie. I o to chodzi, chodzi o to, by bawić się językiem, chcieć uczyć się języków obcych. Po co? Niech każdy odpowie sobie na to pytanie.
Przed nami jeszcze konkursy językowe i podchody- też językowe. szykujcie się.
Czekamy na odpowiedzi na pytanie Dlaczego warto uczyć się języków obcych?. Piszcie najlepsze wg. nas argumentacje nagrodzimy. Czekamy.[Not a valid template]