Jak zbudować firmę od zera…

W piątek dnia 4 grudnia klasy IV M i IV BH uczestniczyły w spotkaniu z panem Sebastianem Pycią reprezentującym firmę ART-COM Sp. z o.o. na temat „Od chaosu do procesu- czyli jak zbudować firmę od zera, aby odnieść sukces”. Zostało ono zorganizowane w ramach „Maratonu Jaworznickich Przedsiębiorców”, którego inicjatorem jest Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego.
Firma jest rozpoznawalna na terenie Jaworzna i większość uczniów kojarzyła, czym się zajmuje, ale nie wiedziała, jak skomplikowaną i długą drogę przeszli jej załozyciele, aby ART- COM stał się waznym przedsiębiorstwem na lokalnym rynku.
Wszyscy uczestnicy z dużym zainteresowaniem słuchali o dokonaniach firmy i niewątpliwie była to dla nich inspiracja do szukania własnej drogi zawodowej i osiągnięcia sukcesu.

[Not a valid template]