Koduj z Gigantami

Droga Dyrekcjo,

Szanowni Nauczyciele oraz Wychowawcy,

trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,RETROPROGRAMOWANIE” – największą akcję edukacyjną bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży w Polsce!

Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Jaworzno Pan Paweł Silbert  oraz włodarze miast. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

12. edycja Koduj z Gigantami „RETROPROGRAMOWANIE” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowychponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie 28 stycznia oraz 11 lutego 2023 r. w  sali szkoleniowej przy ulicy Karola Olszewskiego 22 w Jaworznie.

Tym razem tematem przewodnim będzie „RETROPROGRAMOWANIE”,

Dzięki wykorzystaniu wielu nowoczesnych środowisk programowania spróbujemy połączyć ze sobą świat dzieci i świat rodziców.

Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:

Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft

Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor

Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python,C++

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie:

www.kodujzgigantami.pl

Będziemy wdzięczni za zaangażowanie i pomoc w przekazaniu informacji o wydarzeniu do Państwa uczniów i ich rodziców poprzez wysłanie maili lub informacji przez dziennik elektroniczny (LIBRUS), publikacje na stronie lub fanpage’u szkoły na Facebooku czy inne formy przekazu.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w naszych warsztatach – zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z programowaniem, jak również entuzjastów komputerów i nowych technologii.

Z wyrazami szacunku, Daniel Skuza
Giganci Programowania Jaworzno