Konkurs na zakładkę rozstrzygnięty!

Do projektu edukacyjnego z wykorzystaniem księgozbioru biblioteki szkolnej realizowanym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2016-2020 „Zakładka do książki” zaproszono wszystkie klasy i wychowawców.
Na 17 tylko 9 klas podjęło wyzwanie. Prace można było oglądać w szkolnym korytarzu. Uczniowie wykazali swoje umiejętności plastyczne i twórcze. Zakładki były kolorowe, z różnych materiałów.
Jury w składzie: wicedyrektor Bogusława Hałas, pedagog Dominika Ratajczyk, bibliotekarze-Izabela Szysler, Renata Witek, przedstawiciel samorządu-Dominik Eliasz oceniało zakładki pod względem funkcjonalności i estetyki.
Konkurs indywidualnie wygrał Kamil Skwara klasa 4 ts za artyzm.
Klasa 2tf otrzymała wyróżnienie za ilość wykonanych zakładek, klasa 4ts –za wkład pracy.
Zwycięzcom gratulujemy.

Serdecznie dziękujemy za udział klasom: 4ts, 1a, 1tbf, 2tf, 3b, 4tbf, 3ts, 3tme i 1ts oraz
wychowawcom.

Bibliotekarze
Izabela Szysler
Renata Witek