Po dwie rakiety

Chwila moment i już mamy kolejne zawody wewnątrzszkolne w tenisie ziemnym w deblu chłopców.

Debel, jak sama nazwa wskazuje to gra podwójna. W grze deblowej zawodnicy tej samej płci rywalizują w dwuosobowych zespołach. Sporty, w których zawodnicy rywalizują w deblu to: tenis ziemny, tenis stołowy i badminton.
Rozgrywki odbyły się 07.04.2016r. Rywalizacja toczyła się podczas lekcji. W sali gimnastycznej można było za obserwować świetną i zaciętą walkę do ostatniego zdobytego punktu. Duch walki zagrzewał zawodników do wytężonej gry. Również atmosfera zawodów była bardzo dobra.
Jednak każda batalia wreszcie musi zakończyć się wyłonieniem zwycięzców.

Oto pary najlepszych uczestników:

1 miejsce Tomasz Dworak, Daniel Torba

2 miejsce Szymon Dulowski, Sebastian Brożyna

3 miejsce Arkadiusz Kosowski, Damian Kosiór

W naszej szkole tenis ziemny cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów, co przekłada się na wysoką frekwencję. Nauczyciele wychowania fizycznego marzą o  zorganizowaniu po raz pierwszy w Jaworznie zwodów międzyszkolnych w tenisa ziemnego na szczeblu ponadgimnazjalnym na prawdziwych kortach ziemnych.

[Not a valid template]