Rekrutacja do szkoły – informacja dla kandydatów

Informacja dla kandydatów i osób przychodzących do szkoły w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 w związku pandemią SARS CoV-2

Do budynku szkoły możesz przyjść jeżeli:

1. W okresie ostatnich 14 dni Ty lub któryś z Twoich domowników, nie przebywałaś/eś za granicą w rejonach transmisji koronawirusa (lista krajów publikowana codziennie na stronie www.gis.gov.pl) – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.
  2. W okresie ostatnich 14 dni nie miałaś/eś kontaktu z osobą, u której potwierdzono zakażenie wirusem SARS CoV-2.
  3. W okresie ostatnich 14 dni nie miałaś/eś  kontaktu z osobą, która przebywała w rejonach transmisji korona wirusa. (lista krajów publikowana codziennie na stronie www.gis.gov.pl) – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.
  4. Ty lub ktoś z Twoich domowników nie jest obecnie objęty nadzorem epidemiologicznym (kwarantanna lub izolacja).
  5. Obecnie nie występują u Ciebie lub któregoś z domowników objawy infekcji (gorączka – powyżej 37,4 º C, kaszel, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła).

UWAGA !

1. Do budynku wchodzimy głównym wejściem w maseczce ochronnej i z własnym długopisem.
2. Po wejściu do budynku przeprowadzamy dezynfekcję rąk.
3. Do punktu obsługi należy podchodzić pojedynczo (odstęp min. 1,5 metra).

wicedyrektor Rafał Stolorz