Zakończenie roku szkolnego

Już jutro zakończenie roku szkolnego. Z pewnością nikt z nas nie zapomni tego czasu. To były miesiące niepokoju, strachu, czasami nawet trwogi. Ale też chwile, w których zrozumieliśmy, co dla nas jest tak naprawdę ważne, za czym można tęsknić, czego nam brakuje i co sprawia, że nasze życie jest fascynujące. Siedząc w domu, z daleka od przyjaciół, nauczycieli uświadomiliśmy sobie, że szkoła to miejsce, które każdego dnia funduje nam cały zapas emocji – tych dobrych ale i tych złych, które motywują nas do działania i pracy nad sobą. To miejsce, w którym poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, z którymi codziennie możemy dzielić się swoimi radościami i smutkami. To miejsce, do którego tęsknimy. Mamy nadzieję, że już we wrześniu będziemy mogli zasiąść w swoich ławkach, na ulubionych miejscach i razem z kolegami i nauczycielami już tylko wspominać czas pandemii. Zobaczcie, jak nasi uczniowie wspominają miniony rok szkolny!

Rok szkolny 2019/2020 w obiektywie

Zamiast akademii:
wiersz-1
wiersz-2
wiersz-3
wiersz-4
Żegnamy klasę III a