Tenis stołowy na szczeblu regionalnym.

Czujemy lekki niedosyt po dzisiejszym (4 listopada) turnieju tenisa stołowego w Sosnowcu. Nasi tenisiści ciężko trenowali ostatnie dwa tygodnie przygotowując się do tych zawodów. Cóż…. losowanie nie było dla nas najszczęśliwsze. Dwóch naszych zawodników od razu trafiło na czynnie trenujących zawodników z Dąbrowy Górniczej i Sosnowca. Najlepiej zagrał Marek Sala, który zajął VI miejsce. Marek jest szóstym tenisistą w województwie śląskim-czy to słabo??? Myślimy, że to wspaniały wynik i gratulujemy stalowych nerwów, dobrej techniki i sprawności (Marek rozegrał kilka zaciętych 5-cio setowych meczów, które wymagały doskonałej kondycji fizycznej). Drużynowo również uplasowaliśmy się na szóstym miejscu. Jeszcze raz gratulujemy naszym pingpongistom:Markowi Sali, Tomaszowi Dworakowi i  Marcinowi Koziarzowi.

[Not a valid template]

Jako rezerwowi zawodnicy na zawody pojechali uczniowie z I klasy: Piotr Ciołczyk i Patryk Jasicki, którzy mieli okazje oglądać wspaniałe widowisko sportowe i szykować się do przyszłych zawodów, gdyż to oni będą najprawdopodobniej reprezentowali naszą szkołę w przyszłym roku.