Wróżki z „Górki”

Co wprawia kobietę w dobry nastrój? Oczywiście poczucie, że jest piękna:). Kiedy czujemy się pięknie? Gdy jesteśmy dobrze ubrane, mamy świetny makijaż i szałową fryzurę.  I nie ma znaczenia czy mamy lat 3 czy 103. Czasem, by osiągnąć zamierzony efekt potrzebujemy dobrej wróżki, która wyczaruje to i owo. Okazuje się, że wróżką może zostać każdy z nas. Przekonali się o tym ostatnio uczniowie klasy drugiej Technikum Usług Fryzjerskich, którzy jak te dobre wróżki sprawili, że ktoś poczuł się piękny. Niemożliwe? Możliwe! Dzięki swoim umiejętnościom wyczarowali piękne fryzury dla pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej. I to nie pierwszy już raz. I nie ostatni – kolejna wizyta w kwietniu.

tekst: Agnieszka Kloc

Gorące podziękowania dla pani Małgorzaty Richter z Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie za przygotowanie młodzieży i opiekę nad nią.