XVI Pielgrzymka Rodziny Szkół Jana Pawła II X 2016

Jasna Góra po raz pierwszy od lat przywitała nas typowo jesienną pogodą – poranek był pochmurny i deszczowy. Jednak nie przeszkodziło nam to, aby spotkać się z kolegami i koleżankami z różnych zakątków Polski.

To właśnie tutaj spotyka się Rodzina Szkół Jana Pawła II. W modlitwie i skupieniu słuchamy słów naszego patrona. I tak było tym razem – modlitwą i śpiewem uczciliśmy pamięć o Janie Pawle II.

Na szczęście deszcz przestał padać, jakby nasz patron na ten czas zatrzymał opady.

Trochę zmarzliśmy, bo było tylko 6 stopni C. W dobrych humorach i bezpiecznie wróciliśmy do domu, aby w następnym dniu uczestniczyć we Mszy św. z okazji 10 – lecia nadania imienia Jana Pawła II naszej szkole.

Czenczek Martyna, Drządzewska Nikola, Dubiel Nicola, Opila Joanna (2 tf),

Bochnak Małgorzata, Gruszka Anna, Półgęsek Mateusz (3 tf),

Chechelska Marika, Dumańska Alicja, Korbiel Krystian, Olej Damian, Żak Klaudia (3 tbf),

Bochenek Filip, Węgrzyn Paweł (4 ts)