Mistrz Sportu na Wesoło.

Już po raz piąty wiosenną porą mają miejsce niezwykłe zawody. To dzieciaki z jaworznickich świetlic środowiskowych zmagają się w wesołych konkurencjach : Pogromcy Żabek, Szalony Grotołaz, Mur Chiński. Jest też Marzanna – w tym roku rysowana na czas przez poszczególne grupy. Bardzo nam miło, że kolejny raz zostaliśmy zaproszeni do udziału w zmaganiach. W tym roku Ania i Gosia dzielnie sędziowały i pomagały w organizacji zawodów. Uczestniczyły także w rozgrywkach między dzieciakami i opiekunami. Po ubiegłorocznej porażce tym razem opiekunom dopisało szczęście i wyszli zwycięsko z konkurencji. Zawody zakończyły się uhonorowaniem zwycięzców – medale i nagrody wręczyła Barbara Obertyn, Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie. Do zobaczenia za rok!

[Not a valid template]