Pomoc dla Hospicjum Homo Homini

W dniu 9 listopada rozpoczęliśmy w szkole akcję „Pola Nadziei” na rzecz Hospicjum Homo Homini w Jaworznie. W ramach akcji przedstawiciele klas posadzili na terenie szkoły cebulki żonkili, które zakwitną na wiosnę i będą symbolizować odradzające się życie. Rozpoczynamy również drugą cześć akcji – zbiórkę produktów na rzecz hospicjum. Zbiórka potrwa do 15 grudnia (lista produktów poniżej). Zachęcam do włączenia się do akcji i zrobienia dobrego uczynku w czasie przedświątecznym.

Agnieszka Kloc

Lista produktów:

1. kisiel

2. budyń

3. kawa

4. herbata

5. owsianka

6. kasza manna

7. biszkopty

8. kruche ciasteczka

9. ananasy w puszce

10. brzoskwinie w puszce

11. papier toaletowy

12. ręczniki papierowe

13. płyn do naczyń

14. domestos

15. kret do rur

16. mydło w płynie

17. gąbki do naczyń

18. ściereczki kuchenne i do sprzątania

19. papier ksero

20. pasta do parkietu