Przygotowania do targów MOTOR SHOW

Nasza szkoła kształci najlepszych mechaników pojazdów samochodowych. Świadczy o tym chociażby fakt, że absolwenci przebierają w ofertach pracy. W dodatku pracodawcy są pełni zachwytu, nieraz słyszymy słowa uznania płynące w kierunku uczniów. Dlatego podnosimy coraz wyżej poprzeczkę! Tym razem postanowiliśmy sprawdzić się w eliminacjach do VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2019. Panowie walczą o udział w Finale, który odbędzie się w Poznaniu podczas Targów MOTOR SHOW. To jedno z najpopularniejszych wydarzeń motoryzacyjnych. Na uczestników czeka:

  • 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji,
  • 60 motoryzacyjnych premier,
  • 170 wystawców,
  • 151 437 miłośników motoryzacji

Poznań Motor Show to również niezliczona liczba atrakcji oraz wydarzeń towarzyszących m.in. Stunt Wars Poland, czyli międzynarodowe zawody freestyle’u motocyklowego. 

A jeśli ktoś uważa, że motoryzacja i szybka jazda to hobby przeznaczone dla mężczyzn, szybko z tego błędu wyprowadzi go strefa kobiet przygotowana przez Speed Ladies. Poza spotkaniami, gośćmi, rozmowami z ciekawymi kobietami, szykuje się wielkie show – pokaz mody, w którym miejsce modelek zastąpią motocyklistki. 

Na targach będzie można spotkać nie tylko miłośników ekstremalnych wrażeń motocyklowych, ale także kultowych R5. To właśnie tutaj swoje nowe barwy zaprezentuje Jakub Brzeziński, wicemistrz Polski w rajdach samochodowych, szykujący się do udziału w Rajdzie Świdnickim – Krause.

Ważną  częścią targów jest Kongres Move – Mobility & Vehicles, który porusza tematykę przyszłości motoryzacji z perspektywy zmian związanych z elektromobilnością. Oprócz tego czeka nas wiele atrakcji:

  • Poznań Motorbike Show
  • Tory offroad na terenie zewnętrznym
  • Arena Videoblogerów Motoryzacyjnych
  • Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i Lakierników
  • IX Ogólnopolski Zlot Caravaningowy
  • Stunt Wars Poland II – międzynarodowe zawody w stuncie motocyklowym

Jednym słowem, musimy tam być!

Trzymajcie za nas kciuki!