Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

Jeszcze nam w głowie plan wycieczek.
Jeszcze nam w ustach smak porzeczek.
Jeszcze nam w oczach łąki skoszone.
A tu już w uszach szkolny dzwonek.
Żal nam słonecznej swobody,
piasku i łódki, i wody.
Żal wakacyjnej przygody.
Minął zielony czas.
Żal nam górskiego strumienia
Żal nam leśnego półcienia.
To już tylko wspomnienia.

Nowy rok szkolny w okno puka.
Zjawia się książka i nauka.
Trwałe przyjaźnie, heca niejedna.
Dobrze nam w szkole, ale jednak.
Żal nam …..

Rozpoczyna się nowy rok szkolny.  Oficjalnie poinformowała nas o tym  pani dyrektor  na uroczystym spotkaniu uczniów i nauczycieli.
Szczególnie ciepło przywitaliśmy uczniów klas pierwszych. Im szczególnie, ale też wszystkim pozostałym uczniom życzymy samych sukcesów i tego, by szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

[Not a valid template]

Wracamy do szkolnej rzeczywistości, codziennej rutyny, zadań i obowiązków. Pamiętajmy o tym, że dobre, miłe i fajne rzeczy przydarzają się nam nie tylko w czasie wakacji, ale także mogą nas spotkać podczas roku szkolnego, tu, w naszej szkole.